| dianesiiis a întrebat:

Cum imi dau seama daca un coleg ma place?
Stam in aceiasi banca de la inceputul anului,ne intelegem bine,in pauze ma gadila,se uita la mine in ore,imi zambeste,cand am o problema ma ajuta,imi pune mana pe fund laughing, etc.Eu il plac dar nu am tupeu sa ii spun ..Cum sa il fac sa ma placa foarte multtt?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-as pune mana pe fundul fetei pe care o plac, decat daca as avea o relatie cu ea de ceva timp, deci slabe sanse sa te placa in adevaratul sens al cuvantului.

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Stai linistita ca deja stie.Cat despre mana pe fund, ai grija la limite. Daca incurajezi un astfel de comportament, o sa devina din ce in ce mai indraznet.Intreaba-l daca chiar ii place de tine - s-ar putea sa fii doar o jucarie pentru el.Asta in cazul in care asa se comporta si cu alte fete. Daca nu e cazul, fa-ti curaj si intreaba-l ce vrea de fapt.

| dianesiiis explică (pentru CristianGrigor1986):

Nu are de unde sa stie, si nu face asa cu alte fete.