| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca unei fete ii place de mine?
Inainte ma saluta, ma pupa pe obraz, ma lua de mana cateodata, imi zambea si se uita aproape mereu in ochii mei etc, insa de la un timp de vreme nu prea ma mai baga in seama. nici nu ma mai saluta nici nu se mai uita la mine.
eu sunt genul de baiat mai indiferent si nu prea imi place sa fac primul pas pana nu sunt sigur ca persoanei respective ii place de mine.

ma gandesc ca poate ea crede ca mie nu imi place de ea si vrea ca sa arate ca nici ei nu ii place de mine daca eu nu imi dau interesul

ce ziceti?
dau funda pentru un raspuns frumusel

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fetei ii place de tine.Asta e clar.Astepta si ea un gest de tandrete de la tine.Dar daca tu ai fost indiferent era normal sa nu iti mai dea atentie.Incearca sa intri in vorba cu ea. Daca nu este prea tarziu.Adica sa isi fi facut un prieten.

| NuMaContrazice a răspuns:

Pai pune-te in situatia ei, daca tu i-ai fi facut la fel cum iti face ea tie si ea nu ar fi dat nici un semn, nu te-ai fi suparat crezand ca ea nu te iubeste? asa ca lasa calculatoru si fugi la ea si spune-i ce simti, inainte sa o ia altu straight face