| foae a întrebat:

Cum imi dau seama de marimea prezervativului care mi s-ar potrivi? N-am chef sa umblu prin farmacie si sa le incerc pe toate...precizez ca in erectie, marimea penisului meu are in jur de 18-19 cm

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi cu obiectul muncii la o farmacie si cu siguranta ca acolo vei gasi o fata care sa -ti ofere raspunsul cel mai corect.

| Alcyon a răspuns:

Ia Durex, sunt suficient de mari pentru tine.

| Danysan a răspuns:

Amice poti sa cauti Prezervative pentru marimea ta dar nu e ceva recomandat.Prezervativele sunt Universale si sa adapteaza dupa orice forma si marime.Asa ca stai calm si mergi de intreaba la o Framacie sau poti sa cumperi de la un Magazin specializat.

| Madayna a răspuns:

Intreaba farmacista daca sunt prezervative pe anumite marimi si daca exista sa-ti dea o marime mai mare.

Răspuns utilizator avertizat
| Malinutza99 a răspuns:

Cred ca ai pus aceasta intrebare deoarece vroiai sa te lauzi cu un penis mare, nu?

| foae explică (pentru Malinutza99):

Nu raised eyebrows am nevoie de ajutor raised eyebrows.

| foae explică (pentru Malinutza99):

Nu, am nevoie de ajutor si poate imi zicea cineva care-i faza cu marimile happy

| yooocosti a răspuns (pentru Malinutza99):

Poate omul chiar avea nevoie de ajutor...nu neaparat sa se laude, sunt si oameni care depasesc 15 cm cum au majoritateawinking