| andrei1514 a întrebat:

Cum imi pot convinge prietena sa facem dragoste?

Răspuns Câştigător
| deeadragutza2 a răspuns:

Buna si prietenul meu incearca sa ma convinga sa facem dragoste. Daca ea nu vrea, nu se simte pregatita nu o forta deoarece pentru ea nu o sa fie o experienta placuta nedorindu-si acest lucru dar facand-ul pentru tine. Vorbiti deschis despre acest subiect spune-i ca tu iti doresti acest lucru si intreab-o de ce nu vrea. Spune-i ca nu o sa o presezi si ca e alegerea ei o sa astepti cat e nevoie asa o sa o faci sa aiba mai multa incredere in tine si cine stie poate o sa vrea. Daca o iubesti o sa astepti atata timp cat e nevoie. Bafta. Fundita? love struck

8 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Buna! pai vorbeste cu ia. comportate frumos. ofera-i cadouri. sau pregateste si tu o cina romantica sau dua la tine acasa beti si voi o sampanie. :X succes.

| Heather2001 a răspuns:

Paaai...nu o poti convinge, ea trebuie sa vrea(pentru a nu fi acuzat de viol)nu am prea multa experienta ca sa-ti zic cum sa faci Mai departe pentru ca sunt virgina si am 11 ani dar nu inseamna ca nu mi-as dori sa fac asta Mai repede deci...succes!

| MMadalina a răspuns:

Depinde ce varsta are prietena ta. Ca sa faca dragoste cu tine nu trebuie convinsa ci trebuie sa simta ca vrea sa faca acest pas fara sa fie constransa de nimeni. Acum depinde si de cat timp sunteti impreuna, cati ani are etc...

O zi buna!happy

| helenqw3 a răspuns:

Trebuie sa o convingi ca meriti ca tu sa primul in viata ei, si totul o sa vina de la sine, ofera-i dragoste, afectiune, intelegere, fa-o sa se simta ocrotita, ofera-i siguranta.E un pas important in viata ei, nu trebuie s-o fortezi (presupun ca este virgina). bafta!

| ZabaricitoviciBuăăă a răspuns:

Daca fata Nu vrea love struck Sincer e mai bine sa nu o fortezi ptc asa o sa va certatii si cred ca nu vrei asta fata o sa creada ce esti pe interes gen sau daca o sa o faceti Ea o sa se simta prost si nu o sa o faca din placere asa ca e mai bine sa asteptii sau daca nu... In fine eu ti-am sps din proprie experienta love struck

Răspuns utilizator avertizat
| SadWord a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=cum+imi+conving+prietena+sa+facem+dragoste :))

| AdelaDiana a răspuns:

Tu de la ea doar asta vrei?