| BligBligBoy a întrebat:

Aseara cum a fost revelionu prietena mea era bauta eu beatlaughing... am ramas singur si am incercat sa o dezbrac incet tandru. dar nimic. Cum as puteao convinge sa facem sex?

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca ea nu vrea, degeaba te mai straduiesti. O fata cand isi pune ceva in cap, nu isi mai schimba parerea.Vede fix, nu si in lateral. Daca nu se simte pregatita, de ce vrei sa o "convingi"? Sper ca esti constient ca nu o sa vrea, in special de frica pentru faptul ca o sa o lasi imediat dupa asta. E virgina? Daca da, de ce vroai sa o dezvirginezi cand era beata? Tu te gandesti si la consectinte?

| Derye a răspuns:

Cati ani ai?
Cati ani are?
Te'ai gandit sa te protejezi?

| Derye a răspuns:

Dude, stai chill. Lasa sexu', ca nu esti inca pregatit.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Ai 14 ani?
Esti bolnav omule.
Sincer.
In primul rand, lasa fata impace daca nu vrea. Vrea sa-si traiasca viata din plin, linistita, stie ca are destul timp de asta.
Pe de alta parte se pare ca tu nu stii.
Cei cu tine de vrei sex?
Si cand era bauta...mai mult e un mod de profitaj.
Mai gandeste-te cu asta, si mai asteapta ceva timp.

| Pufiiix a răspuns:

14 ani :o!

la varsta asta sigur nu o sa vrea, n-ai sa o poti convinge.

| Veronica_4264 a răspuns:

Daca ea nu vrea nu poti sa o obligi, asta e clar. incerca si tu sa faci gesturi pline de trandete, poti sa aduci subtil vorba despre acest subiect sa vezi ce parere are si ea, daca vrea sa isi inceapa viata sexuala cu tine si asa mai departe. poti sa dicuti despre acest subiect asa, ca un subiect general pe care il discutati zi de zi. poti sa pornesti discutia de la orice subiect cu caracter sexual. insa nu uita de trandete si iubire. altfel nu stiu daca vei avea vreo sansa.

| BligBligBoy explică:

Amandoi 14
da m-am gandit sa fac protejat. altfel nici nu veau

| BligBligBoy explică:

Vreau*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh deja cu dezbracarea gresit ia-o incet sarut-o peste tot si dupa aia o dezbraci si ia-o cu frumosu si o sa vezi ca vei primi rezultate