| maraan a întrebat:

Cum imi pot da seama ca un baiat are o iubita?(fara sa ii intreb prietenii daca are iubita ori nu)

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ca orice om, e normal sa ii dai o sansa.

Chiar daca are, poate ii place suficient de tine, incat sa renunte la cea veche. Poate asta si urmareste.

In rest, chestiile clasice: cere-i telefonul sa ii vezi mesajele, cere-i parola de facebook, email, etc.

| ywar a răspuns:

Da cu zarul si vezi ce pica, tocmeste detectivi particulari sa il urmareasca si sa investigheze cazul... happy Vorbeste cu persoana in cauza, nu are rost sa o iei pe ocolisuri...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

La inceputul unei relatii, trebuie o discutie deschisa referitoare la asemenea lucruri.Implicand pe cei din jur, relatia devine tensionata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l cum e sa ai o relatie.

| manuel72 a răspuns:

E vreo problema daca te duci la el si-i spui ca-l placi si ca ai vrea sa legi o prietenie? Asa el iti va spune daca are sau nu o prietena.Calea directa e cea mai scurta si mai simpla, nu trebuie sa implici prieteni/e care vor avea ce comenta si barfi.

| vreaumult a răspuns:

Simplu pune o prietena/prieten deal tau sa petreaca ceva timp cu acel baiat si asa vei afla. Sau intreaba-l tu pe el.

| maraan explică (pentru vreaumult):

Si daca aflu ca are o iubita iar el ma minte?

| mgtow a răspuns (pentru maraan):

Asta e macar ai incercat sa aflii.