| Sherlyn a întrebat:

Cum imi pot da seama daca este un fustangiu?

Răspuns Câştigător
| MsGringer a răspuns:

Face planuri? Ca de exemplu, "Hai sa mergem la petrecerea amicilor mei vinerea viitoare" sau iti spune ceva romantic dar vag, ca "Ar trebui sa mergem in Maldive intr-o zi"? Daca este asa, atunci se pare ca te considera doar un bun partener de sex, ceea ce poate fi distractiv uneori.

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Daca ma uit de vreo doua zile la bruneta ta, se pune ca sunt fustangiu? big grin

| KaRa23S a răspuns:

E simplu: te ia din prima cu saruturile cu lb, te intreaba chestii intime( daca esti virgina, etc), incearca sa se suie pe tine din prima zi. Am trecut prin astea. Alta e cand te place( atunci e dragut, chiar mai timid, face tot inasafel incat sa nu te deranjeze ceva etc.)

| consilierultau001 a răspuns:

Simplu... este nerabdator sa ajunga cat mai aproape de zonele fierbinti si manifesta un comportament obsesiv...

| Wihox a răspuns:

laughing cum sa nu fi fustangiu? Sunt lucruri puerile, sa isi faca o prietena si o sa isi revina.

| anonimbay a răspuns:

Sunt de aceiaSi parere k,, conSilerultau001,, Si e ft adevarat, am experimentat aSa ceva,winking