| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat e cuminte adica sa nu fie asa un fustangiu sau derbedeu.as dori multe raspunsuri mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sau iti poti face un id diferit inventezi niste poze adica faci rost de unele false si vezi cum reactioneaza cand te dai langa el.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta o vezi cu timpul il cunosti bine vezi cum misca ochii daca se uita dupa altele cum vorbeste cu lumea mesajele si numerele pe care le are in telefon, etc.

Apache
| Apache a răspuns:

Nu poti sa iti dai seama si singura? ...cred ca ar fi destul de evident

| Neimportant a răspuns:

După felul cum se poartă şi la ce limbaj foloseştehappy

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

1. E logic ca doresti mai multe raspunsuri fiecare vrea asta asa ca nu trebuie sa mai adaugi si asta

2. Daca un baiat e fustangiu se uita dupa fete se baga in seama cu mai multe le ia in brate etc. Un baiat cuminte isi vede de prietena lui, de scoala, nu se baga in seama cu toate fetele posibile de prin sc etc, iar daca nu sunteti impreuna si el nu are nici o prietena atunci iti dai seama daca e cumintt pentru ca daca e cuminte automat e mai timid asa si sta in banca lui.unu fustangiu e cu tupeu n-are trebuie le mai da cate o palma peste fund fetelor asa din "gluma" etc...

Baftawinking

| Alexiyaaaa a răspuns:

Iti poti da seama dupa comportamentul si vocabularul pe care il are.winking