| Cadillac a întrebat:

Cum imi pot da seama daca ma iubeste? Pun aceasta intrebare deoarece eu sunt o fire mai timida si nu prea vorbesc in anumite situatii.Eu simt ca ma iubeste pana si ceilalti imi spun ca ma iubeste dupa cum se comporta si cum vorbeste cu mine si cum vorbeste.Imi dati si mie cateva sfaturi.
P. S. Aici contrazic zicala"Dragoste cu forta nu se face". Chiar si aici pe TPU a pus cineva o intrebare "cum sa il fac sa ma iubeasca"si toti au spus ca dragoste cu forta nu se face si uitati eu pe aceasta fata nu am apreciato ba chiar am si facut-o sa planga(imi pare rau) timp de 6 ani de zile(clasele 1-6)iar dupa ce m-a mutat diriga in banca cu ea m-am imprietenit bine cu ea iar apoi la sfarsitul anului scolar intr-o excursie a venit vorba despre ea un baiat cu un mare succes la fete mi-a "da tu nu ai vazut ce frumoasa e" si din acel moment parca mi s-a schimbat viata m-am indragostit de ea nebuneste.
Eu simt ca ea ma iubeste si eu o iubesc va rog dati-mi niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Esti baiat, si esti inteligent... du-te inainte ca cineva sa soseasca si pune-i sub banca o floare sau o bomboana sub care sau pe care sa pui o scrisoare pe care sa scrie cateva cuvinte frumoase si sa ii dai un detalui 2 despre cine ar fi vorba (incearca prin poezie) :X:X:X si in unele situatii poti sa o ajuti cand nu se descurca la vreo problema de mate sau romana sau ceva asemanator si in cele din urma o sa iasa bine tongue succes