| alexander_2811 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca prietena mea tine la mine sau daca ma iubeste asa cum spune ea?big grinMultumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

O metoda ar fi indiferenta, daca ii pasa te cauta, insista...

| Shinen a răspuns:

Buna!
Iti poti da seama daca prietena ta te iubeste sau nu, prin comportamentul sau fata de tine.
Succes!

Pa, pa!

| Bubles a răspuns:

Pune-o la incercare
fa-ti un id nou si date drept altcineva
sau ia-ti un nr nou si trimite-i mesaje si fa-i "propuneri indecente" nu ma refer sa ii spui ca vrei sa te culci cu ea sau chestii din atsea intreab-o daca are prieten sau daca vrea sa fie cu tine si fa-i asa cam o luna si vezi reactiiletongue
sper ca te-am ajutat
daca da da o Fundita te rog:X:*