| Adrian_Con_1996 a întrebat:

Am si eu o prietena, adica gagica si nu stiu daca tine la mine, dar eu o iubesc mult de tot. Daca nu o bag in seama, ea nici nu-mi trimite un mesaj, doar eu s-o bag in seama si mereu imi zice ca ma iubeste dar eu nu o cred si nu stiu daca ma iubeste, ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu tine la tine, doar te foloseste.Las`o si cauta alta.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Gramatica e grea nu?

| FanulMeu a răspuns:

Incearca sa petreci cat mai mult timp la tine fa-o sa creada ca esti dispus sa intrerupi relatia si urmarestei reactia vei sti daca tine la tine sau nu.
nu pune sentimente in relatile in care nu esti sigur, nu vrei sa suferi

| Axde a răspuns:

Si tu ai asasinat limba romana.
Ce te face sa crezi ca minte? poate fata chiar tine la tine.