| FUCKy0u a întrebat:

Cine vrea sa ma ajute si pe mine va rog sa umblu cu tumblr-ul? Adica, stiu cum sa incarc poze am si niste follow-eri dar nu stiu unele chestii...Este cineva care ar putea sa ma ajute va rog?big grinMultumesc mult anticipat

2 răspunsuri:
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Pai depinde ce ai vrea sa stii? Trimite-mi un mesaj privat, si rezolvam cumva. Daca vrei iti pot trimite si mail-ul meu ca sa ma mai intrebi, nici eu nu stiu de toate, dar am multi prieteni care se pricep tongue Si am si eu un blog doar al meu. deci anunta-ma daca te pot ajutza.:* mersi;>

| FUCKy0u explică (pentru SuKi2KirAi1):

Da-mi adresa ta de mess happy