| Paraschiv08 a întrebat:

cine poate sa imi spuna si mie cum invit o fata in oras/sa iesim....si nu, nu pot sa ii spun direct deoarece am invitato mai de mult si m-a refuzat după care nu am mai vb si acum recent a început să vb ea cu mine si as vrea sa o invit în oraș...si aici as vrea sa ma ajutati voi, va rog.

1 răspuns:
| petitconseil a răspuns:

Fa-ti curaj si invit-o din nou. Daca nu risti nu castigi.Chiar daca te refuza iar, vei sti ca macar ai incercat si a doua oara. Daca nu-ti accepta nici de data asta invitatia, las-o in pace si n-o mai baga in seama deloc, ca nu merita sa te rogi de ea aiurea.Indiferenta e mult mai buna cu cineva care te refuza, decat insistentele...Succes!