| zany99 a întrebat:

Cum imi pot extinde Hard-disk-ul? ( fara sa cumpar altul ) exista vreun program...sau altceva?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

HDD-ul nu se poate extinde, el are o capacitate fizica din fabricatie. Poti doar sa folosesti memorie externa - HDD extern, stick de memorie, CD sau DVD. Numai bine!

| Broadband a răspuns:

Cum sa-l extinzi,

nu ai cum sa-l mai extinzi, daca are 160 gb sau 250gb atat e maximul, nu merge sa-l mai extinzi, oricum nu au ele cat scrie,

al meu are 250 gb pe hartie si realitate are 238 gb

nu poti sa-l maresti ca memorie

cred ca la asta te-ai referit

| Wehrmacht a răspuns:

Cumperi altu cu un spatiu mare pe care sa nu fi nevoit sa il schimb cu altu si mai mare(unu de 2 TB e suficient)