| Fatan a întrebat:

Cum imi pot mari penisul fara creme sau geluri, natural?

Răspuns Câştigător
| Mynameiz a răspuns:

Nicio sansa, eu nici in creme sau geluri nu cred, dar exista niste aparate daca cauti pe internet, dar nici in astea nu am incredere.Mai bine lasa-l asa cum il ai de la Dumnezeu.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tragi de el... mai chemi si un vecin sa te ajute

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa incerci prin rugaciuni si incantatii sau folosindu-te de o lupa. Cel putin ultima metoda propusa are efect garantat si INSTANTANEU dar din pacate nu este si de durata. big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te spanzuri de capul penisului. Dupa ce stai asa doua saptamani, vei avea penisul mai lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage de el si gata laughing

| NameInUse a răspuns:

Il umfli cu pompa, recomand pe cea pentru bicicleta.

| Anonima6789777 a răspuns:

Penisul se poate marii doar prin operatie, nu iti mai otravi saracul penis cu tot felul de porcarii! Nu stiu de ce va mai complexati atat...

| AnoAnonima0 a răspuns:

Slabesti si va parea mai mare.

| Pootiș a răspuns:

Jelqing... cauta pe internet :*

| distrugatoruldevaginesupersuper a răspuns:

Sufla n el pana creste si uda l la baza

| Dragos_Obreja_1999 a răspuns:

Cu aspiratorul, il dai la maxim, da o minti pe mama ta ca vrei sa aspiri prin camera