| Fabi12345 a întrebat:

Cum imi pot mari penisul natural? Am 12 ani si este prea mic.

12 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Nu îți fă grij mai crește, și oricum acum nu-l folosești la nimic decât cel mult să te masturbezi.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Tragi de el in fiecare zi la 5-6 dimineata. Rezultatul este garantat.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Goddess23 a răspuns:

Are timp sa creasca e si normal sa fie mic la 12 ani. Nu iti poti mari penisul indiferent cate reclame vezi la tv sau pe net. Asteapta si va creste.

| Slayzor a răspuns:

De ce te intereseaza marimea penisului la 12 ani?

Răspuns utilizator avertizat
| rares32556 a răspuns:

Tragi de el

| Skloionieh a răspuns:

Fa lăbuța dar nu prea mult eu am 13 ani si 10 cm aveam 7 înainte să fac lăbuța m-am apucat de lăbuța de la 12 ani ști la ce mă refer când supun lăbuța