| ionuxes a întrebat:

Cum imi pot mari penisul fara aparate sau alt ceva, natural sa fie?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Marimea e determinata genetic!

Cel mai bine e sa te cultivi, ca sa stii cat mai bine cum sa te porti, manierele si stilul adecvat fiind cu adevarat cele ce conduc la a satisface fata/femeia, prin executia unui preludiu adecvat, nuantat si suficient de lung, pana la lubrifierea optima, necesara penetrarii placute!

Orice alte metode ai aplica, sa nu te mire efectele secundare neplacute!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista nimic natural care poate sa-ti mareasca penisul, asta este mostenirea ta genetica d ela tatal tau!
cand devii adult poti s afaci o marire de penis, dar este operatie chirurgicala care mai poate adauga 1-2 cm la ce ai deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia.ti un propagator, umple.l cu turba si planteaza.l acolo.Uda.l de doua ori pe zi, dimineata si seara, si stropeste.l din cand in cand cu un pesticid organic impotriva insectelor.Lasa.l acolo pana devine suficient de matur, adica pana ii apare primul boboc de floare.
Bafta!

| doctorul71 a răspuns:

Deci:
1. Il aduci in stare de erectie
2.Il pozitionezi in cantul usii de la camera.
3. Inchizi usa peste penis.
4. Suni la salvere(112) si le spui ce ai facut.
Pana vine salvarea repeti pasii 2 si 3