| AndreiRadu00 a întrebat:

Cum intreb o fata daca vrea sa fie iubita mea? Va rog nu radeti de mine nu am mai avut pana acum una. Sau o intreb asa pur si simplu?

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu o intrebi. O duci la o intalnire! Daca accepta primul pas e facut, daca nu, nu te place. Daca iesit si totul merge bine poti sa o saruti si la urmatoare intalnire sa discuti cu ea ce isi doreste de la tine, sa ii spui ca tu vrei o relatie.

| AndreiRadu00 explică (pentru BiuL):

Pai avem 15 ani oare sa o scot la un suc sau ceva?

| BiuL a răspuns (pentru AndreiRadu00):

Da, la suc, la plimbare, la un film.

| RAY a răspuns:

Ce suc,sucul nu imbata pe nimeni du-te la o bere apoi un vin rosu wow ce minuni face nu ai habar, o fata te place

cand esti frumos, prost, bogat, curvele te plac si daca le dai de o tigara bafta la ele, pe bune ce sa faci tu cu o fata la ani tai, invata la scoala lasa prostiile pe mai tarziu

| AndreiRadu00 explică (pentru RAY):

Din pacate nu-s prost sau mai bine zis din fericire

| RAY a răspuns (pentru AndreiRadu00):

Prost sa fi noroc sa ai, noroc si sanatate si un pic de smecherie

| idkxdianax a răspuns:

Pai la varsta ta de 15 ani, ai putea de exemplu sa incepi o discutie cu ea la scoala. Vorbiti de diferite chestii, si iti vei da seama daca e interesata sau nu. Mai astepti si tu putin, ca nu le poti face pe toate intr-o zi si dupa o intrebi daca vrea sa iasa la o plimbare sau la un suc. Si dupa usor -usor (NU TE GRABII) daca ti se pare si tie ca te place, o intrebi pur si simplu, nu trebuie sa iti fie frica! Daca e un da, atunci felicitari, daca nu, nu ii arata ca esti dezamagit, ii zambesti si mergi mai departe. Succes

| Murat73 a răspuns:

Fi subtil! Nu arata ca esti obsedat sau ceva.Fa niste gesturi mici.Ea te place?

| AndreiRadu00 explică (pentru Murat73):

Nuj daca ma place