| anonim_4396 a întrebat:

Cum invat sa fac parkour? pot sari inaltime 1m
Si am 15ani
Dau fundita cine are cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Salut, Te implor fereste-te de acest sport. Parkour a fost "inventat" de un om care a incercat sa inlocuiasca drogurile cu un sport frumos, dar totul a luat-o razna amigo, am practicat 2 ani parkour, frontflip backflip siteflip wallflip, lazy eeeettttcccccc. am capu spart de 4 ori iti fac si poza, si am ajuns si la spital dupa 2 ani de experinta am sarit de la balconul casei mele si cand am atins trotuarul am is ca mi-au sarit matele... crede-ma nu te apuca e o prostie

| Mariussss14 a răspuns (pentru Vrajitor):

Dar mie imi place toata ziuza ma uit la videoclipuri

| TrustStyle a răspuns (pentru Mariussss14):

Am sa-ti dau un raspuns, chiar sa te feresti de acest sport. Ce zici tu ca i-ai vazut pe cei din videoclipuri...lasa prosteala! aia am experienta din gimnastica, daca vrei sa inveti sa faci flip si alte alea du-te la gimnastica!, ca e aproape acelasi lucru

| casmaua a răspuns:

Sincer eu urasc copii ca tine.Iti recomand sa lasi prostiile si sa pui mana pe cartewinking