| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa invat parkour am 16 ani
Pot sari inaltime intre 20-40cm daca nu mai mult
Stiu sa sari gardulete din parc care de ro 30cm le sar din fuga
Si as vrea sa invat cum ma pot da si eu peste cap
Scuzati categoria

8 răspunsuri:
| Aidan a răspuns:

Pai fii atent, incerci sa te urci pe un bloc cu zece etaje si te arunci in ce pozitie vrei tu, ca in aer te fixezi sa pici in picioare.
Bafta!

| CrazyTeenager a răspuns:

Din ce oras esti?

| Mariussss14 a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Timisoara Comuna Cenad langa vama ungariei dar momentan sunt plecat in austria doar in iulie vin in Romania.

| cazacdenis a răspuns:

Din ce oras esti?

| Mariussss14 a răspuns (pentru cazacdenis):

Timisoara Comuna Cenad langa vama ungaraiei mako

| CrazyTeenager a răspuns (pentru Mariussss14):

Www.traceurs.ro, gasesti aici mai multe informatii, pe facebook cauta-l pe Iocsa Robert este din Timisoara.

| Mariussss14 a răspuns (pentru CrazyTeenager):

Nu gasesc nici pe un locsa Robert ai un ym?