| bettybeatrice a întrebat:

Cum iti dai seam ca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Iti dai seama dupa atitudinea lui fata de tine: cand esti prin apropiere se uita la tine
- se baga de seama cu tine, te mai intreaba din cand in cand ce faci?
-isi da interesul fata de tine, nu te ignora.

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai daca iti zambeste atunci cand te vede,se baga in seama cu tine pe diverse subiecte(gaseste el),gaseste orice mijloc,orice modalitate ca sa puna mana pe tine,iti face mici complimente,vorbeste cu tine pe mess, iti propune sa iesiti la plimbare, te poate apara atunci cand este cazul, sta mai mult pe langa tine doar ca sa fie in preajma ta, incearca sa iti atraga atentia prin diverse lucruri etchappy

| pretty34 a răspuns:

Of, baietii astia...
Iti dai seama dupa cum se comporta, din priviri, gesturi etc...
http://www.clopotel.ro/......ubeste-108
http://www.afla.ro/articole/180/ma-place-nu-ma-place.html
Sper ca te-am ajutat. :)

| TomiiiTza a răspuns:

Cand este interesat de tine, sau cand iti dai seama singura pentru ca isi va face curaj odata si odata sa-ti spuna ca te iubeste, sau ca tine la tine. Daca ii place sa petreaca timpul cu tine.Cam atat. Funda? puppy dog eyes

| VendeTTa666b a răspuns:

Dupa cum se comporta cu tine funda?

| denydenysa a răspuns:

Cand un baiatt te placee. See uita la tine mai mereu... Iti lasa like la toate fotografiile de pe facebook, se baga in seama cu tine : afara, pe mess si cateodata te mai si enerveazaa. Sperr caa te.am ajutat :*