| middle654 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat a spus ca ma place foarte mult si ma vede pe mine mai speciala acum nu ma mai baga in seam deloc, nici macar nu mai vorbim? m-a mintit?

2 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste.dar daca tu nu l-ai bagat in seama iti pierde speranttele dai niste indici ca itii place si tie de el
funda

| madddd a răspuns:

Eu nu cred ca te-a mintit, chiar te place.Insa, ori este atat de destept incat te pune la incercare sa vada cum reactionezi (ceea ce nu prea cred), ori a intalnit o alta fata de care s-a indragostit.