| creativeboy a întrebat:

Cum iti dai seama ca o fata te place daca vorbesti cu ea doar pe mess? Cele mai bune sfaturi primesc funda + vot!

Răspuns Câştigător
| December a răspuns:

Pai poti sa banuiesti doar. In principiu daca vorbeste cu tine "fluent", daca raspunde repede sau pune ea intrebari mai des e ok. Daca te intreba chestii personale, daca incepe ea sa-ti povesteasca intamplari de-ale ei, daca-ti trimite poze cu ea. Daca intra ea prima in vorba cand intri pe mess, daca iti trimite :" big hug kissbatting eyelashes ". Daca face cate putin din toate atunci ai sanse sa te placa. "Ai sanse" nu inseamna " 100% sigur te place"! E cam 50/50winking.

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

N-ai cum, poti lua teapa usor pe messwinking

| creativeboy explică (pentru unknownn):

Am uitat sa spun ca este o fosta colega =)

| unknownn a răspuns (pentru creativeboy):

Nu conteaza cine e

| Kesariona a răspuns:

Pai asta e, ca nu prea poti sa-ti dai. Sigur ca exista emoticoane si sigur ca poate sa se comporte frumos si asa cu tine, dar gandeste-te ca niciodata nu sti ce-i "dincolo de monitor". Eu am luat o teapa grava asa si a fost groaznic, eu zic sa nu te iei dupa astea. Invit-o la un suc, alea alea. happy

| Euletitia a răspuns:

Buna! Nu prea ai cum sa stii ce simte ea pentru tine daca nu ai vazut-o niciodata fata in fata, nu stii ce farsa se poate ascunde in spatekle monitorului. Insa, daca vorbeste mult si des cu tine, daca uneori intra ea prima in vorba cu tine, daca raspunde d ecate ori o saluti sau deschizi intr-un fel sayu altul, conversatia cu ea pe mess, daca iti trimite anumite emoticonae mai "siropoase" asa, gen pupic, imbratisare, inimioara etc(scuze, dar nu stiu sa le introduc aici, dar intelegi tu al cre ma refer eu), daca iti tirmite poze cu ea is cere poze cu tine, daca e interesata de tine, te intreaba lucruri si mai perosnale asa, nu doar banalitati si generalitati, daca vorbeste si despre ea, tot asa lucruri din atsea mai persoanle, daca e dispusa s afecti schimb de nuemere de telefon etc, e posibil sa te placa nu sa te vada doar ca peun amic sua si mai rau sa isi bata joc de tine. cel mai bine insa invit-o in oras, la un film, la suc sau la patinoar s avgfa cunoasteti si o vezi tu si atunci daca accepta invitatia si cum se comporta ea viz-a-viz de tine si face-to-face. bafta!

| LineGuide a răspuns:

Te cauta mai tot timpul, raspunde repede la mesajele tale(deci e preocupata de discutia voastra) si nu-ti spune pa pana cand nu se scuza.

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Daca foloseste emoticoane gen " :* puppy dog eyes, big hug " chestii d`astea siropoase.
Daca te intreaba chestii personale, intra in vorba cu tine foarte des. happy

| ny098 a răspuns:

Daca te intreaba chestii personale, intra in vorba cu tine foarte des.

| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a răspuns:

Te place daca ea iti trimite prima salut;
nu te place daca iti trimite mesaje de genu: sunt ocupata, buzz, ea trimite prima PA si tot asa

| creativeboy explică:

Am uitat sa spun ca e o fosta colega rolling on the floor

| Cherolle18 a răspuns:

Dupa cum vorbeste