| ramonia a întrebat:

am o dilema. Imi place un baiat si nu stiu cum sa il fac sa isi dea seama fara sa ii spun pentru ca sunt timida. Cele mai bune sfaturi primesc funda. :*

Răspuns Câştigător
| Rahzy a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu el, sa deveniti mai apropiati happy

4 răspunsuri:
| ramonia explică:

Cred ca ma place pentru ca vb cateodata pe fb si e dragut... amuzant...

| ramonia explică:

Acum serios vorbind e cam greu sa ii arat ca il plac, pentru ca vb pe fb... nu prea avem unde sa ne intalnim. Sugestii?

| bumbutz a răspuns:

Ia o tuica...restul vine de la sine...

| Angelinamic a răspuns:

Buna! Eu cred ca cel mai bine ar fi sa ii trimiti un biletel in care sa ii spui ca il placi, asta doar daca stii ca si el este putin atras de tine. Pe de alta parte ar fi bine ca inainte sa faci pasul asta, sa il cunosti mai bine si sa fii sigura ca el este chiar baiatul pe care il placi, ai putea pentru acest lucru sa te apropii de el si sa deveniti buni prieteni. Din mici prietenii pot deveni mari iubiri.
Te pup si bafta!