| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama ca seful tau e indragostit de tine

8 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Isi focalizeaza atentia asupra ta, petrece foarte mult timp in compania ta.Totusi,nu e o regula. Poate doar vrea sa obtina ceva de la tine.Nu te amagi singura.

lolita
| lolita a răspuns:

Sef indragosti nu s-a prea vazut, poate vrea altceva ca toti sefii.laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Shit!straight face prin asta am trecut eu... a trebuit sa-mi dau demisia ca sa scap de el...era prea prietenos cu mine si celelalte colege erau super-geloase, deci iti dai seama ca am avut de suferit:barfe, rautati gratuite... evita cat poti situatiile acestea-tu te-ai dus acolo ca sa muncesti, nu te-ai dus la agatat...

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Iti cauta prezenta, cauta subiecte de discutie - aparent banale, doar pentru a se regasi in preajma ta - iti face complimente, etc. Poate si dupa fluturasul de salariu...

| Zoombe3 a răspuns:

Iti da de lucru prin biroul lui. Si are aproape in fiecare zi sa-ti spuna ceva (tot in birou)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cind treci pe linga el, i se bulbuca ochii si daca-l privesti iti, afiseaza un zimbet timp si o privire de catel batut big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti satisface toate dorintele si poftele financiare.

| bozo a răspuns:

Seful nu este indragostit de tine. Sigur. Si nu va fi. Crede-ma.