| habitsofmyheart a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat e indragostit de tine? big grin
cat mai multe raspunsuri va rog, funda

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu personal ma gandesc non stop la persoana aia si incerc sa dau de ea as vb cu ea o vesnicie, isi dai seama cand vezi ca e gelos, nu vb de sex, nu isi prooune sa faca sex, isi arata ca te iubeste, dar atentie ca multi joaca teatru asa ca e greu, viata e o incercare care duce spre moarte sa stii

| corbulalbrosu a răspuns:

Sentimentele resimtite fata de persoana ta, le poti afla din comportamentul baiatului cand este in preajma ta, sau din discutiile purtate pe diferitele site-uri de socializare. Daca doresti sa afli cu adevarat ce sentimente are fata de tine, propune-i sa iesiti doar in doi la activitati specifice varstei voastre. Cel mai indicat ar fi sa-l determini sa te scoata la plimbare intr-un parc si acolo in timpul plimbarii sau stand de vorba asezati pe o banca ai putea afla tot ceea ce isi doreste sa afle sufletul si inima ta. Mult succes.

| ubox7007 a răspuns:

La fel cum nu toate femeile sunt la fel, nici toti barbatii nu sunt toti la fel, fiecare are felul lui de ati arata ca este indragostit de tine. Tu trebuie sa iti dai seama.

| Hitback a răspuns (pentru ubox7007):

Frumos raspuns. Vot.

Răspuns utilizator avertizat
| Jeleuroz a răspuns:

Pai... 1 probabil te va tachina.2 va incepe sa vorbeasca fara oprire despre orice.
3 iti va pune multe intrebari despre trecut si asa vei obsera ca vrea sa te cunoasca cat mai mult. 4 iti va lua apararea in fata cuiva. 5 iti va face chiar ai mici complimente la inceput.
6 te invita mereu sa iesiti pe afara. 7 modul in care te priveste. Aceasta este parerea mea. Sper ca ti-am fost de ajutor.