| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca barbatul are orgasm in timpul unei partide de sex? big grin

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Il ia asa din senin crize de spasmofilie, racneste, tipa si intra in fibrilatii. Daca are peste 60 de ani ai sa ai parte de un eveniment fericit.

| unarab40 a răspuns:

Cand simti un izvor cald atunci e orgasmul baiatului

| lpavel a răspuns:

Hahahahaha asta-i prea tare!
Simplu, daca ejaculeaza a avut orgasm daca nu, NU, barbatii nu pot mintii, dar nici nu e nevoie sa minta pentru ca foarte rar intalnesti asa barbati care sa aiba asemenea probleme, dar totusi exista...

| Oana92 a răspuns (pentru lpavel):

De fapt exista tehnici prin care barbatii pot avea orgasm si fara a ejaculahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt diferite moduri dar eu, baga bine la cap ce scriu, eu imi strang partenera in brate si raman asa minute bune

| Raul5765578 a răspuns:

Cand isi da drumul