| babyarmando a întrebat:

Hey, am o dilema. Ce se poate întâmpla daca in timpul unei partide de sex, datorita tehnicilor mele senzationale, reusesc sa-i produc orgasm iubitei insa eu in continuare sa o penetrez desi ea ma implora sa o las ca are orgasm? Ar afecta-o in vreun fel, s-ar mentine orgasmul pana o scot sau ce se poate intampla?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce nu stii tu este ca o fata/femeie poate avea orgasme multiple, ceea ce la baiat nu-i posibil, fiidnca dupa ejaculare el a terminat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ea a devenit satisfacuta si simte ca apare disconfortul in cazul in care ai ''pompa-o'' in continuare, este cazul sa-i asculti dorinta. Satisfacerea ta poate sa se produca prin sex oral sau un handjobb... meserias efectuat de ea sau de tine. Este cazul ca data viitoare sa renunti la a mai apela la tehnicile tale... senzationale. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea te implora sa o lasi in pace ca a ajuns la orgasm, las-o, nu mai continua actul sexual asa cum doresti tu. Poti sa reiei actul sexual dupa cateva ore cand are si ea pofta de o noua partida de sex.

| NarcisIfrim a răspuns:

Las-o frate.Cum ar fi cand tu m-ai ai putin si sa ai si tu, si sa plece sa te lase in gol.Cum te-ai simti? Lasa sa se bucure si ea de el, daca tu esti asa bun si ii l-ai oferit.Las-o 2 3 minute sa isi revina.Ca si tu faci la fel, nu dupa un numar continui.

| NarcisIfrim a răspuns:

Las-o frate.Cum ar fi cand tu mai ai putin si sa ai si tu, si sa plece sa te lase in gol.Cum te-ai simti? Lasa sa se bucure si ea de el, daca tu esti asa bun si ii l-ai oferit.Las-o 2 3 minute sa isi revina.Ca si tu faci la fel, nu dupa un numar continui.

| anonim847483 a răspuns:

Da i tata in ea, ca ii place

| Cupidonul69 a răspuns:

Mai usor ca va rupeti amandoi.

| Annihilation_Striker_2000 a răspuns:

Fratele meu deja asta se numeste viol sunt mandru de tine