| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca prezervativul s-a rupt? sau ce trebuie sa faci ca sa se rupa?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se vede cu ochiul liber cand e rupt si daca e de proasta calitate nu trebuie sa faci nimic sa se rupa........se rupe pur si sumplu

| ioanalarysa a răspuns (pentru mona):

Si care sunt cele mai bune? big grin

| mona a răspuns (pentru ioanalarysa):

Cele de la,, durex,, sunt mai de calitate dar poti sa ai surprize de genul sa se rupa, cred ca inca nu s a fabricat prezervativul ideal

| ioanalarysa a răspuns (pentru mona):

Da..asta asa e. oricum va multumesc mult pentru raspunsurile dumneavoastra

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai probabil cand te uiti la....si il vezi rupt, atunci iti dai seama ca s-a rupt:). Uite aici un site, documenteaza-te:
http://www.csid.ro/sex/safe-sex/ce-faci-cand-se-rupe-prezervativul-3283450/

| ioanalarysa a răspuns (pentru LifeIsColour):

I don't want to see ok. multumesc mult