| citacitazapacita a întrebat:

Cum iti dai seama daca prietenul tau vrea sa faceti sex? Tinand cont ca ar fi prima data la amandoi.

3 răspunsuri:
| DulceLup a răspuns:

VREA! iti spun sigur ca vrea!
Dar daca si tu vrei, sari pe el ce mai astepti. N-o sa refuze.winking

| ZuzuMissy a răspuns:

Incepe sa it ipuna mana pe cur...pe sani..sau sa se joace cu hainele tale..sa incerce sa te dezbrace chiar daca ii prima data si la el astea vin din instinct. daca vrei tu. atunci dezbracal sua mai simplu desfai slitul sau mangaiel pe picior cat mai aproape de p.

| Reea6 a răspuns:

Incepe sa te mangaie sa te sarute (mai tandru mai altfel ) si sa se dea la tine ( cum fac curte pasarile cand vor asta laughing )