| Chiocotof a întrebat:

Cum îţi dai seama dacă ţi s-a rupt sau nu himenul, dacă prietenul tău ţi-a băgat 2 degete şi te-a durut, dar nu ţi-a curs sânge?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cauti pe Google Images "hymen" si compari imaginea cu aspectul vazut in oglinda al vulvei tale. Sau te duci la ginecolog. Oricum, nu are nici o importanta, de vreme ce ai fost masturbata de un partener, nu mai esti virgina, indiferent de starea himenului.

| Silviu_7451 a răspuns:

Nu ti-a curs nicio picatura de sange = himenul e intact
Daca poti sa faci sex sau sa-ti bage in continuare si sa simti placere fara nicio durere = himen elastic

| FreddieMercury a răspuns:

Mai bagi inca 3, daca intra usor, esti norocoasa. Daca nu intra usor, mai incearca.

| Florinel a răspuns:

Uite aici http://www.seximus.ro/intrebari_sex/virgin_5.php citeste tot si iti vei da tu seama, poate ca la inceput nu pare a fi legat de intrebarea ta dar citeste pana la sfarsit ca o sa se lege.