| BiancaBiby123456 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te place? Puteti sa dati toate indiciile? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Se uita lung dupa tine
Vorbeste mult cu tine (sau nu, depinde de fiecare)
Te imita
Se rusineaza
Daca stai langa el, vrea sa pleci (din nou, depinde de fiecare aici, altu` poate sa te accepte langa el)
Te ajuta
Iti cere ajutorul
Vorbeste cu si despre tine
Iti ofera porecle
Sta langa tine
Nu stie ce sa vorbeasca
Iti urmareste buzele
Isi umezeste buzele cand esti in preajma lui (depinde.)
Succes fato`! Funda?:*tongue

| IMC90 a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Vorbeste mult cu tine (sau nu...)

asta mi-a placut, a fost gen Tariceanu

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru IMC90):

laughing...Mersi`:X

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se bagă în seamă cu tine mereu, nu ratează niciun moment când trece pe lângă tine să nu-ți facă complimente, etc.
Pa, pa.

| Stassy a răspuns:

Pai uite, daca se da la tine, daca iti face complimente, daca te baga in seama si te respecta sau cel putin incearca sa te faca sa te simnti bine, insemna k simnte cv pentru tine. E bine sa-ti dai seama cat mai repede, k dupa aia o sa se simna cam rau... da' nu-ti face griji.De obicei, daca el chiar te place sau te simpatizeaza o sati zica, sau daca e mai timid, va sta muult timp langa tine pana cand va gasi momentul potrivit.Na bine. IMI dai o fundita? Am raspuns primaa...big grinbig grin

| BiancaBiby123456 explică:

Apropo ..Se uita dupa buzele mele happy cateodata se comporta super. Dar cateodata nu ma baga in seama sad

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru BiancaBiby123456):

Ooo da! Te place fato`!

| IMC90 a răspuns (pentru BiancaBiby123456):

''Se uita dupa buzele mele''

Nu-i semn bun. N-ai vrea sa stii la ce ma gandesc eu cand ma uit dupa buzele uneia laughing

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

rolling on the floor) Păi da' nu fix gândurile de genul ne spun când avem pată pe cineva? Doar să nu le faci cunoscute, că majoritatea neagă dorinţele de genul şi o să te considere un nenorocit insensibl, chiar de ele gândesc la fel. Cum numeşti genul ăsta de persoane?

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

Curve virgine, ipocrite?

nu stiu, ceva de genu'

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

Aşa era, curve virgine şi ipocrite. Animale penibile...

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

Sunt stereotipuri care se invata din mana-n fiica la fel cum si barbatii au impresia ca ei trebuie' sa fie capu familiei si sa ia toate deciziile, tot fiindca asa au vazut ei...
Zilele astea i-am zis uneia ca din punctul meu de vedere capul familiei poate sa fie si hamsterul, si cred ca am traumatizat-o, nu mai intelegea nimic laughing
De vina nu este numai educatia primita, fiindca daca ai si altceva in cap in afara de mazare incepi sa-ti pui niste intrebari, gen: ba, e corect asa? nu iei totu de bun ca un robot...

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

Stereotipurile astea... Un argument bun atunci când afirmi 'societatea e tâmpită'.

| BiancaBiby123456 explică:

La ce te gandesti?laughing