| marianbots a întrebat:

Cum iti dai sema cand te place o fata? vreau niste raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Daca e de-aia cu tupeu face orice sa te atinga, sa se bage in seama cu tine, atrage atentia, tipa, iese in evidenta.
daca e mai timida trage priviri pe ascuns, se inroseste cand vorbesti cu ea, se joaca cu parul, isi roade unghiile, gasesteea ceva subtil dar atractiv in acelasi timp.rade la glumele tale, se comporta altfel cu tine.
poftim si un link, e goagalul asta asa mare...
http://www.yuppy.ro/articol/Relatii/1820/20-de-semne-ca-te-place.html

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai tu iti dai seama numai cand iti spune asta in fata. :p
Cum, nu ai vazut-o pe aaaaa cum iti arunca priviri furisate? Dar cand bbbbb a ras cel mai tare la gluma ta, desi pare ca nici nu este atenta ce zici tu, s-a mai frecat si cccc de tine, ai grija ca aia ii mai salbateca. big grin

| hjs a răspuns:

Cand te priveste insistent, iti zambeste.se intimideaza cand te vede.

Răspuns utilizator avertizat
| 009 a răspuns:

Se uita la tine(te soarbe din priviri)se joaca cu parul in timp ce vorbeste cu tine, ii intreaba pe cunoscuti tai ddespre tine, nu stiu multe...sau mai sunt si genul ala obsedate care te urmaresc peste tot...sau genu indiferente care nu te baga in seama

BAFTA!

| cristina_6683 a răspuns:

Pai de obicei va incerca sa iti atraga atentia, se va purta mai matur, se va uita la tine des... si cand o fata te place e ciudat adica pur si simplu simti acest lucru si iti dai singur seama nu trebuie sa iti spuna cineva...

| denisa_2911 a răspuns:

Te streseazalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare fata, iti dai seama dupa instinct, dupa semnele pe care ti le da ( daca iti da ) sau pur si simplu iti va zice odata. Daca chiar te place iti zice tongue de unde singura, no intreba.