| bettybeatrice a întrebat:

Cum iti dai sema daca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Buna! Un baiat te place atunci cand
- te priveste insistent
- sta mai mereu in jurul tau
- vrea sa vorbeasca tot mai mult cu tine
- cand te vede se emotioneaza
- etc, etc.
Sper ca te-am ajutat. O zi buna iti doresc!

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Daca vorbeste mai des cu tine, iti face mici complimente, vrea sa fie tot timpul in preajma ta, se baga des in seama cu tine, uneori si cu diverse motive si pretexte, se da pe langa tine, iti zambeste.Dar uneori si privirea il poate da de gol. Felul in care te priveste iti poate da de inteles daca te place s-au nu.
Baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te priveşte într-un anumit fel, îţi zâmbeşte mai altfel, se emoţionează când te vede, îţi face complimente, te respectă.
Te pup!

| cezy006 a răspuns:

Ce a zis si IaMwHoIaM3, numai ca se comporta cu tine de parca nu te cunoaste...