| theonefy a întrebat:

Iti poti da sema daca te place un baiat dupa cum te saluta si doar atat?

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Nu nu iti poti da seama.De acum fii atenta la privirea lu asupra tapuppy dog eyes.Adica te privesti cu ochi blajini, indragostit.De exemplu colegul meu o saluta pe pr. mea.Din cate imi spune ea o placewhistling.Ma rog:-J. Oricum e posibil si asta. Daca se baga in seama sigurwinking.

Sper ca ti-am fost de ajutorlove struck

Fuunda?batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashespuppy dog eyes:*

Pa,pa pup:*

8 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Depinde dar nu prea cred. E prea mare probabilitatea sa te inseli.

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Nu îți poți da seama dacă un baiat te place doar pentru faptul că te salută. În niciun caz!
Eu cred că cel mai bun și sincer băiat ți-ar spune în față.

Sper că te-am ajutat!
Numai bine!

| lolly_3072 a răspuns:

Pai e un inceput ca te place, dar totusi baga'l si uh in seama, cere'i un id si pe mess.o sa vezi sigur daca te baga in seama sau daca'l bagi uh in seama si vorbiti pana la 3 dimineata inseamna ca e ceva.smug

si sunt siguuuuuuuuura ca o sa fi cu elsmug
pup, lolysmug

| VadTot a răspuns:

Si eu credeam ca o fata ma place dupa felul cum ma saluta, de fiecare data cind ne intalneam intimplator ma pupa pe obraz... si se emotiona in prezenta mea.dar cind am intrebat o concret.mi a spus nici de cum la ce ma asteptam eu.asa...ca numai visa tele verzi colorate la corason!

| yyyyy a răspuns:

Da si dupa cum te saluta. daca se uita la tine.si mai ales daca se uita la tine si te inhtreaba de ce te uiti la el. asa am patit si eu. mai uitam la un baiat si el la mine.iar acesta m-a intrebat de ce ma uit la el iar eu i-am zis dar tu de ce te uiti l mine? laughing. deci te place. funda?

| bogdan_6209 a răspuns:

Si cum se uita la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania are nevoie de tine !
vino in cel mai bun site creat de romani,sa facem numele tari noastre respectat in lume!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| Decatsafiiraumaibinefiibun a răspuns:

Da. Iti prea poti da seama. Dar nu stii daca nu incerci sa-i arati ca te-ar atrage daca te-ar baga si in seama mai mult. Adica sa vorbeasca cu tine. Poti fi sigura atunci cand avansezi, adica pe zi ce trece sa ii arati prin figura ta ca vrei sa te bage in seama mai mult.