| ana112233 a întrebat:

Cum iti poti pune la profil o poza pe care deja o ai pe facebook? Adica vad la unii ca isi schimba poza de profil,dar poza e mai de demult,au deja like-uri la ea.Dar eu,cand imi schimb poza, mi-o pune ca fotografie noua, adica nu am niciun like la ea...Cum ar trebui sa fac? Scuzati categoria.Dau funda happy

2 răspunsuri:
| CatalinPTM a răspuns:

Dai la profilul tau si dai la poza care vrei sa o pui la profil si jos-ul pozei iti apare Optiuni dai click acolo si apare Seteaza ca fotografie de profil, bafta!
Funda big grin smug?

| oanacostar a răspuns:

Pai intrii pe profilul tau de facebook si pui sageata pe poza de profil si o sa iti apara:edit profil picture/schimba profilul, dai click pe el si o sa iti deschida o lista, iar tu alegi :choose from photos/prima optiune si o sa iti deschida toata pozele pe care le ai si tu alegi pe care vrei! sper ca am fost de ajutor!