| Tequila007 a întrebat:

Cum imi schimb poza de profil de pe facebook (cu una pe care am avut o mai demult) asa in cat sa-mi pastrez like-urile?

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Dai click pe poza pe care o vrei la profil si sub poza sunt mai multe optiuni ( Share, send, like, options ), dai pe options si acolo dai pe Make profile picture happy
Bafta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Click pe Schimba fotografia, alegi din fotografii si alegi poza acolo.
Te pup!

| diavolitadulce a răspuns:

Buna, dai la "editeaza fotografia de profil" si ai acolo optiunea "Alege din fotografii" si cauti fotografia dorita happy

| KarlaKovacs a răspuns:

Dai la Schimba fotografia, alegi Alege din fotografii si vezi albumul Fotografii de profil, dai acolo si alegi poza.

| madalinmada a răspuns:

Mie nu mi se pastreaza nimic. apare dupa ce am schimbat-o fara niciun like si fara niciun comm straight face