| VacutzaRoscata a întrebat:

Cui ii place mai mult sa faca sex :fetelor sau baietilor? senzatiile sunt diferite?
fundalove struck

7 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

La ambele sexe le place sa faca sex. senzatiile sunt diferite dupa tipul de orgasm, la femei este orgasm vaginal sau clitoridian, la barbati este ejaculare lichid spermatic.

| chelie91ptm a răspuns:

Ambelor perechi

| Broadband a răspuns:

Fumeilor

| Andrei112011 a răspuns:

Pai dintre femei si barbati raspunsul este mie. big grin

| dan3nd a răspuns:

Placerea e de partea amandurora, dar dupa parerea mea placerea mai mare este de partea baietilor. Senzatiile... sunt cam la fel!

| loveanime059 a răspuns:

Logic ca la barvati, ei sunt mai perversi rolling on the floor

| lucifer_1112 a răspuns:

Fetelorwinking