| Didy_4281 a întrebat:

Cum ma impac cu fostul meu prieten

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, depinde foarte mult de ceea ce a fost intre voi, ce fel de relatie a-ti avut, ce sentimente ai pentru. el, depinde cauza despartirii, conteaza mai multe aspecte.
E bine sa incerci sa il cuceresti, sa vb.cu el si sa ii spui ceea ce simti si ca vrei sa va impacati.

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca si el isi doreste asta nu e prea greu!

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai nah depinde dc te-ai certat cand vr un rasp da si u detalii ca nu avem cum sa ghicim, daca ink tii al el si el la tine intalnitiva si vb
daca va iubiti nu aveti dc sa nu fiti impreuna

| Musiclove18 a răspuns:

Poti sa dai mai multe detalii te rogbatting eyelashespentru ca nu stiu cum sate ajut daca nu situ in ce circumstante v'ati despartit, daca el are deja pe cineva, cat timp a trecut de atunci. Daca il mai iubesti.etchee hee

| Dianné a răspuns:

Ai putea sa dai mai multe detalii? happy