| pwplacinemerita a întrebat:

Cum sa ma comport cu fostul prieten ? Eu as vrea sa ma impac cu el .

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Daca el nu te mai iubeste si nu mai doreste sa fie cu tine:poti sa faci orice dar nai nici o sansa in acest caz.Iar daca si el isi doreste asta dar asteapta ca tu sa faci 1 pas si sa recunosti ca ai gresit atunci treci la fapte si explica-i greseala ta si spuni cit de mult il iubesti si iti doresti sa fiti din nou impreuna succes.

3 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Daca vrei sa te impaci cu el in primul rand trebuie sa iti arati regretul pentru despartire...

| oanard174 a răspuns:

Cum vrei, cum sinti, e cel mai ok.

| SarahMaria a răspuns:

Pai frecventeaza cercul vostru comun de prieteni si stai de vorba cu el, si vezi daca intre voi ar mai putea sa fie ceva, vezi cum se comporta cu tine, te arajezi s.a.m.d, din comportamentul lui imediat iti dai seama daca va puteti impaca! Succes!