| lolec a întrebat:

Cum ma pot dezvirgina (rupe ata) fara sa intretin relatii sexuale?

Răspuns Câştigător
| kiss a răspuns:

Nimeni nu si poate da seama daca esti virgin sau nu, se considera ca nu mai esti virgin atunci cand ai primul contact sexual, nu e ca la fete cand se rupe himenulhee hee

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu un vibrator sau un fruct (banana), leguma (castravete). Vezi sa le speli bine ca au microbi sau pui prezervativ.

| DeEAஐ a răspuns:

Dragul meu doar cand ai sa ai primul contact sexual, frenul(ata)se poate rupe atunci, sau in unele cazuri niciodata! intelegi? nu are legatura frenul cu dezvirginatul!

| michaelj a răspuns:

Cu foarfeca. Sal!

| xen a răspuns:

Asa cum a spus si Kiss, la baieti se considera ca nu mai sunt virgini dupa ce au primul contact sexual dar, de fapt baietii isi pierd virginitatea la prima. masturbare pentru ca, spre deosebire de fete, singurul mod in care un baiat o poate face este de a simula un intercurs.

| xen a răspuns:

@ DeEAஐ. happy Multumesc pentru calificativele negative dar, daca nu stiai, un baiat nu o face ca o fata. Daca voi ati faceo ca noi,(simuland un intercurs,) ati ramane fara himen. Oricum, ar trebui sa te documentezi mai bine, inainte de a acorda calificative.