| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa vorbesc cu o fata ca sa intretin cu ea relatii sexuale daca ea nu a acceptat o data

4 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

Sfat: Fetele sunt indecise şi nu ştiu nici ele ce vor. Trebuie doar să o faci să creadă că de fapt vrea asta la fel de mult ca tine. Evident că n-o să reuşeşti să faci asta având în vedere modul mediocru în care ai pus întrebarea.

| ShadeAdda a răspuns:

Daca nu a acceptat o data chiar tin sa o felicit. Stupida intrebare, sincer. Daca ea nu vrea, nu vrea! Nu o obliga sa faca ceva ce nu doreste sa faca. Va decide ea cand, nu tu.
Daca o iubesti, asteapt-o, fii cu ea, cunosteti-va mai bine, comunicati... dragostea nu inseamna numai sex. Iar daca in ceea ce simti tu pentru ea nu are nicio legatura cu iubirea, ci doar simpla atractie fizica primitiva (mda, neanderthal, neh?) atunci du-te si cauta alte fufe, ca fata asta e prea desteapta pentru tine.

| JJ16 a răspuns:

Daca nu a acceptat inainte NU mai insista baietas.winking

| 名無しん a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa o lasi in pace ca sa nu te spuna parintilor ei si sa te faci de ras laughing. Mai bine cauta alta fata.