| aurelia96 a întrebat:

Cum ma pot masturba fara sa ma dezvirginez?

Răspuns Câştigător
| danaiubitzik2006 a răspuns:

Iti masezi usor clitorisul fara sa iti introduci nimic in vagin tongue

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

La fete, masturbarea incepe si este preponderent exterioara, prin stimularea zonei vulvare si a clitorisului in special! Te poti simti foarte bine si asa, fara sa introduci nimic in vagin! (sau cel mult - putin, un deget, usooor.)
Sa te speli foarte bine pe maini inainte!

| Pacala a răspuns:

Dana stieeee, stie meserieee :p

| BRG a răspuns:

Cîți ani ai?

| Pho3nix a răspuns:

Simplu. Iti bagi o periuta in vagin.

| ronin33dan a răspuns:

MAi bine incerci sa-ti bagi ceva in anus decat in vagin sa te dezvirginezi singura, ai sansa sa traiesti o experienta noua si mai intensa.Incearca nu ai de unde sastii!

| Snow a răspuns:

In timpul liber? Precis nu esti ocupata cu "clienti" si trebuie sa faci si tu ceva

| zarkon a răspuns:

Mângâieti clitorisul..., Spor la treabăăă...

| TormentOfSins a răspuns:

Ai un catelus? Daca da atunci ce zici de asta http://www.beastsexwrong.com/wp-content/superbowl029.jpg
Dragut?

| Alexandru_8107 a răspuns:

Cu grija si mare atentie.

| MEANGIRL01 a răspuns:

In mintewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-ti cablu cu curent in cur te termina urgent