| sisi a întrebat:

a te masturba la 16 ani e o problema? simt nevoia de a face sex... dar ne avand cu cine...m-am gandit sa ma masturbez dar nushcum m-as putea masturba astfel incat sa nu ma dezvirginez...va rog spuneti-mi cum sa ma masturbez fara a avea urmari dar in acelasi timp sa ma si satisfac...

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e nici o problema. Stimuleaza-ti clitorisul cu degetul, dar numai dupa ce te speli bine pe maini.

| borsec a răspuns:

Pai esti baiat sau fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum drac nu ai cu cine?laughing)Doritori gasesti oriundebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino la mine ca te satisfac eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de esti baiat sau fatahee hee