| sorina18 a întrebat:

Cum mi-as putea da seama daca fostul meu prieten regreta si ca ii pare rau ca numai suntem impreuna?
Care credeti ca ar fi semnele?

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Ar vorbi des cu tine, ţi-ar face complimente. pe scurt s-ar comporta ca şi cum i-ar mai place de tine şi nu poate trece peste. Dacă regretă, se vede, nu trebuie să cauţi semne.

7 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Poate ca asta gandeste si el. mai bine ai vorbi cu el sau ati iesi undeva si vezi cum se comporta. daca crezica si el are axceleasi sentimente poti sa.i spui ca inca tii la el sau ce vrei u laughing

| neutrino a răspuns:

Daca ar regreta ar fi venit sa-ti ceara scuze. Daca nu a venit inseamna ca a plecat pentru ca nu te-a mai vrut. Asa e in viata.

| Ekcstsy a răspuns:

Da-i de inteles ca esti cu altcineva. Daca nu il intereseaza, e clar. Daca isi da interesul sa afle cu cine te intreaba etc... mai e o sansa.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Pai dc vrei tu sa stii astea?
mai bine treci peste si gata
gaseste pe altcineva
acum depinde si cat esti de frumoasa ca sa gasesti repede si sa-ti placa...

| CherryLove a răspuns:

Eu zic ca doar tu stii cel mai bine cat de mult te regreta. Atunci cand stii cat te-ai daruit si cat suflet ai pus in relatie cat de mult i-ai fost alaturi cand a avut nevoie cat de mult l-ai sprijinit si incurajat tu stii cel mai bine. Regretele nu vin imediat cum un barbat se desparte ci in timp caci asa isi da seama ce a avut si a pierdut sau pur si simplu comparand relatia cu tine cu cele avute sau cele viitoare.
Nu stiu exact care sunt semnele dar stiu ca daca cineva te-a regretat cu adevarat se intereseaza de tine prin prieteni, te cauta sau te suna sa te cheme undeva sa mai vorbiti, sau pur si simplu vin si isi cer iertare si vor sa se impace si promit mai multe si mai bune, depinde de fiecare in parte ca toti sunt diferiti. Aia orgoliosi pot regreta insa nu ti dau satisfactia ca te regreta, cei sensibili si iubitori se intorc, fustangii si le amintesc doar pe cele care au fost cum au vrut ei etc etc. Cum spuneam tu stii cel mai bine daca are ce sa regrete tongue

| Issabela26 a răspuns:

Nu trebuie mereu sa fie anumite semne, sunt baieti care desi regreta nu arata si in fata ta sunt cei mai duri dar de fapt stau si ocesc precum o fata. daca nu a venit sa iti spuna nu trebuie neaparat sa simta asta ci poate ca orgolliul nu il lasa.

| soricelul200 a răspuns:

Pai crede-ma ca ar trebui sa fi de fata cu el si cu inca un baiat du-te la baiatul respectiv sa vedem ce ar putea face fostul adica il privesti si vezi ce privire are happy parerea mea