| ingerassecret a întrebat:

Cum mi-as putea da seama daca fostul meu prieten regreta ca nu mai suntem impreuna?
Care credeti ca sunt semnele?

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De ce te-ar interesa.
Este o prostie, este fostul și nu ar mai trebui să te intereseze!

| Dariusuu a răspuns:

Te cauta, cred ca e cel mai bun semn.

Dar nu stiu de ce am impresia ca tu il vrei inapoi, poate mi se pare dar iti doresc mult noroc.

O zi placuta.

| WildDream a răspuns:

Te cauta, se comporta frumos cu tine, e interesat de ce faci, e gelos pe alti baieti care se afla in preajma ta? Daca ta e posibil sa regrete ca te-a pierdut, totusi nu este o regula, unii sunt gelosi si pe persoane la care nu tin dar care considera ca le apartin (chiar si dupa incheierea relatiei).

| InghetataVerde a răspuns:

Incearca sa fie indiferent.

| Dragos1127 a răspuns:

De ce nu îl întrebi, ar fi mai simplu şi pentru tine şi pentru el. Ai să îi vezi reacţia şi îti vei putea da seama dacă te minte sau nu.
Întrebarea ar fi: "dacă tu regreţi?"

| Martac_Auras_1997 a răspuns:

Baga iidu meu aureliangabriel75 ok?

| oana1312 a răspuns:

Incearca sa aflii prin prietenii lui cum se simte, ce face, cum se comporta si ai sa-ti dai seama daca sufera happy

| deyutza19 a răspuns:

Dar daca nu da niciun semn? ce inseamna? big grin (si eu st intr''o situatie de asta )

| plansulsirenelor a răspuns:

De obicei, baietii sufera in interior si foarte rar se exteriorizeaza. Daca regreta ca v-ati despartit, se va intoarce la tine si atunci iti vei da seama daca asa este. Daca nu se intampla asta, inseamna ca nu.