| cristeamadalina a întrebat:

Cum imi dau seama daca fostul meu prieten regreta ca ne-am despartit?(am fost impreuna 8 luni si el a pus punct pentru ca spunea ca nu suntem potriviti)
Care sunt semnele? cum imi pot da seama?

Răspuns Câştigător
| Analytical a răspuns:

Daca merge la alta sau nu! cel mai evident, merge, nu sufera- nu i-a pasat de tine, sta cuminte, sufera si asteapta sa-i treaca! unul care sufera nu are ce cauta in preajma alteia, si cand nu mai rezista fara tine, te asigur ca te va cauta! daca te iubeste isi calca pe orgoliu. dar te rog, ca tu sa nu faci nici un pas, el a decis asa nu tu! deci tu trebuie sa astepti sa vezi ce are de gand daca mai ti la el. nu incerca sa-l faci gelos, se va supara si orgoliul lui nu va mai ceda in favoarea ta! ai grija. :*

4 răspunsuri:
| cinenuvedenustie a răspuns:

Daca inca te mai cauta(nu stiu te suna, sau incearca sa te intalneasca, aparent, din coincidenta), inseamna ca te-ar vrea inapoi!

| BeAmazing a răspuns:

Cel mai bine iti poti da seama prin faptul cum te priveste si cum se comporta cu tine... [daca te priveste si se comporta la fel cum se comporta atunci cand erati impreuna..atunci mai are sentimente fata de tine. si probabil ca le ascunde dar nu indeajuns pentru a nu putea fi observate de loc ]!

| ElDictator a răspuns:

Daca a pus punct relatiei inseamna ca a avut un motiv. Stii cum e, peste lucrurile astea se poate trece, dar nu se uita. Te poti trezi oricand ca i s-a luat iar cheful de tine.
Eu cred ca se plictiseste singur, dar oare tu esti pregatita sa-ti asumi iar o relatie cu el?

| DDaNyyy a răspuns:

Parerea mea e ca regreta daca te mai cauta si acum si intreaba de tine si se baga in seama cu tine poate avea o retinere de la inceput dar tia sp abia acum finca tinea la tine si nu vroia sa suferi dar intr-un final a zis stop aprp de dat seama fa asa: cautal si date in vorba cu el daca da vreun raspuns si incepe comversatia primul atunci e clar ca regreta ca v-ati despartit happyasa zic eu.