| andreiuu10 a întrebat:

Cum mi-aş putea face mai mult curaj să-i spun orice faţă-n faţă iubitei mele? dau funda pentru cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Fii sincer cu ea.
Incepe sa te dastainui putin cate putin iubitei tale. Si ea va avea incredere in tine si cu timpul vei scapa de aceasta lipsa de curaj...ii vei spune totce vrei.
Precum ai avut curaj sa scrii pe TPU, asa si in viata de zi cu zi.
happy

10 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Sa presupunem ca si ea ti-a spus cacaturi nasoale sau care o jeneaza si pe care nu le-ar spune altor persoane.Acum, daca ea ti-a spus tie, s-a deschis pentru tine, tu de ce n-ai face la fel? Gandeste-te ca ea are rahaturile ei, tu ai rahaturile tale si impreuna e o gramada mare de **** si voi doi sunteti un cuplu fericit in care comunicarea nu-i o problema.

| Jameson a răspuns:

Daca nu ai curaj nu are rost sa mai incerci sa il ai. Inseamna ca nu ai incredere in tine, tie rusine de ea etc... Daca totusi vrei sa il ai inconstient bea tot timpul inainte vreo 2-3 pahare de vin. Garantez ca o sa ai curaj. Succes.

| neutrino a răspuns:

Daca nu ai acest curaj inseamna ca fata nu iti este inca iubita, ci numai iti doresti acest lucru.

| Mussette a răspuns:

Multumesc pentru fundita! kiss
Prima mea fundita!
Daca vrei, imi poti lasa mesaj pe privat.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea puţină pălincă.

| StefanChriss a răspuns:

De vina e modul tau de a gandi. Un barbat trebuie sa gandeasca asa: "Ea trebuie sa ma merite pe mine, nu invers, daca n-o sa asculte sfaturile/parerile mele inseamna ca nu se ridica la standardele mele, deci adio", pentru ca de unde a venit ea, o sa mai vina si altele. TU alegi fata, nu ea pe tine! In plus, foloseste regula celor 3 secunde, adica atunci cand iti vine o idee, spune-o fara sa te gandesti la consecinte. Fii barbat! Noi conducem femeile, nu invers happy

| Mussette a răspuns (pentru StefanChriss):

Ce vorbesti!
"Fii barbat! noi conducem femeile!" laughing

| Markusfrtt a răspuns:

Simplu. Inainte a ii spui ce ai de zis, bea 100 ml de tuica. Tuica elimina frica =D

| sbego a răspuns:

Bea 2-3 pahare de vin..sigur iti da curaj big grin