| Ionutz a întrebat:

Cum o fost primul sarut? va placut/nu va placut?de ce?

12 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Deci a fost atat de placut... day dreaming

Incat nu il pot descrielaughing

A fost inexplicabil.tongue

Al tau cum a fost?batting eyelashes

| Nebuneală a răspuns:

Heiihappy
Interesanta intrebarehee hee
Deci.cum a fostthinking a fost superr. normal ca mi. a placuthappy. Pentru ca a fost elhappy
La tine cum a fost?

| noooname a răspuns:

Sooooper! love struck

Eram in al 9-lea cer!

| Adelinesmile a răspuns:

A fost scurt si dragut, la o provocare.jocuri de societeate, dar imi placea baiatul deci a fost ok blushing

| mypasionareyou a răspuns:

A fost minunat, extraordinar. nu il pot descrie. a fost acum o saptamana. ff placut pentru ca a relatia e un fel de iubire interzisa si pentru prima data am simtit ca pot sa fac orice vreau. a fost placut pentru ca a fost `el`

| amalia_4709 a răspuns:

Pai.primul sarut a fotst ceva frumos:X a venit langa mine si apoi m-a sarutat pe neasteptate:X

| nikolikky a răspuns:

Pai a fost acum 2 luni.Cum sa fie...super! Faza ca el e mai mare si stie mai bine a fost super.Si pe neasteptate.La inceput a fost fortat, dar apoi a inceput sa-mi placa.

| g3orgy a răspuns:

A fost super love struck mi-a placut pentru ca nu a fost din jocuri sau ceva planificat pur si simplu. pe neasteptate asa am simtit aman2 tongue la tine cum a fost?

| WiPi a răspuns:

A fost cel mai tare mozol pe care l-am avut :X happy

| takeaway4love a răspuns:

Bis la Madaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu mai stiu, eram asa de beat ca nu mai stiu nici pe unde am sarutat-o laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah Ce intrebare e asta?
Normal ca a fost placut