| xander_3710 a întrebat:

Cum o pot convinge pe o fata sa stea ca mine? fundita! promit!~~!

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

Xander@ incerca sa fii dulce cu ea sa ii gentil sa ii acorzi toata atentia si in primul rand sa ii vorbesti frumos. "dragostea cu forta nu exista"
iti doresc mult succes si sa fii iubit!

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Dar tu cum stai?!

| WooLove a răspuns:

Multumesc pentru fundita. succes in viata!

| A12NDRA a răspuns:

Pai cu vorbe frumoase, complimente si mult umor poti face orice fata sa stea cu tinewinkingsucces!

| TTdsIulia a răspuns:

Arata-i ca tii la ea. fa-o sa se simta bine.atinge-o la punctul slab, castigai intai prietenia si increderea iar apoi toate vin de la sine, tu trebuie doar sa o iubesti

| Uilula a răspuns:

Adica vrei sa zici ca te rogi de o fata ca sa fie cu tine? ceva de genul "hai te rog frumos fi cu mine".ce penibili sunteti unii

| Mihaela_5801 a răspuns:

Ia-o incet, nu o forta, nu o fa sa se simta obligata sau ca iti pasa doar de ce iti doresti tu, ca estiun egoist sau ceva de genu! Ascult-o, intelegi-o surprinde-o placut, nu cu daruri scumpe cu ceva simplu dar dragut, incearca sa o cunosti sa stii cei place ce-si doreste, incearca simplu sa-i indeplinesti dorintele! Atunci isi va da seama ca o iubesti! Ca doar o iubesti? Bafta

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Ii dai un par in cap si apoi o legi de un stalp si apoi stai cu ea pana cand te plictisesti.Da` ce e frate, caine? Sa stea cu tine? Intreab`o frumos daca vrea sa-ti fie prietenalove struck
Pa, pa.

| Alexandra_8558 a răspuns:

Pai mai intai afla daca te place, intereseaza-te de personalitatea fetei, afla cat mai multe despre ea.